pondělí 3. června 2013

Silva Nortica Run - RunPORG na bedně!!!

Sobotní závod v Novohradských horách se po všech stránkách vydařil. Počasí nám přálo. Nepršelo, teplota mezi 10 - 12 stupni pro běh ideální. Trať je skvělá - všem doporučuji. Většina trasy se běží po zpevněných lesních a polních cestách nádhernou přírodou.
Na maraton se odhodlala pouze Helena a v cíli vypadala velmi v pohodě. Holt letos nepřepálila první půlku jako loni (o tom bych mohl vyprávět:-)).
Velké gratulace posílám Matějovi. Díky němu byl RunPORG už podruhé na bedně (Matěj byl 3. i loni na Jezerním běhu). Taky smekám před Ivem. Když jsem ho na 15.km kulhajícího předbíhal, pouze zaklel "levá noha na sra...". Přesto nevzdal a závod dokončil.
Také jsme byli svědky úžasného výkonu mistra republiky v ultramaratonu Dana Orálka, který 103 km s převýšením přes 2000 m zvládl za 8:25 hod (tempo 4:54 km!!!)